PETS 2015

Drodzy i Szanowni

Prezydenci i Sekretarze Elekci

Asystenci, Oficerowie Dystryktu 2230

Z przyjemnością zapraszam na PETS - President Elect Training Seminar i Zgromadzenia - Dystryktu 2230 oraz Federacji Polskich Klubów Rotary Dystryktu 2230.

Tym razem będziemy Was gościć w Smardzewicach, które położone są w malowniczej scenerii lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, w centralnej Polsce (120 km od Warszawy, 60 km od Łodzi), w dniach 13-15 marca 2015 roku.

Miejscem naszego spotkania będzie Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Molo.

Szkolenie zostanie zorganizowanie ze środków Federacji Polskich  Klubów Rotary Dystryktu 2230, co oznacza brak opłaty rejestracyjnej. Ośrodek Molo otoczony lasami i wodą sprzyjać będzie integracji i wymianie doświadczeń w trakcie warsztatów. W przygotowaniu jest wiele nowych rozwiązań, aby wzmocnić służebną rolę dystryktu wobec klubów. Szczegółowy program szkolenia i zgromadzenia dystryktu oraz projekt budżetu zostanie umieszczony na stronie do połowy lutego. Liczę na Waszą aktywną obecność i wsparcie.

Barbara Pawlisz

DGE

Gubernator Elekt D2230 Barbara Pawlisz i Prezydent Elekt RI K.R. "Ravi" Ravindran